Březen ve třídě ZŠ I.

V březnu jsem si hlavně užili jarní prázdniny a na konci měsíce jsme stihli ještě prázdniny velikonoční. Umíme už spoustu písmen, máme popsané tři písanky a umíme si spočítat vše, co potřebujeme. K učení používáme tablety nebo chodíme do počítačové učebny. Nejvíc práce nám však dala příprava jarní besídky pro seniory. Pilně jsme nacvičovali a vyráběli dárečky, abychom starým lidem udělali radost. Na konci měsíce jsme si užili Velikonoční dílničky. Pletli jsme pomlázky a vyrobili jsme si spoustu velikonočních dekorací.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana

tn_obrazek_19283.jpg